x

SEÇKİN Temizlik; mutfak hijyen ürünleri, çamaşır hijyen ürünleri, halı temizleme ve oto bakım ürünleri, genel temizlik, halı temizleme ve oto bakım ürünlerinin yanı sıra kişisel bakım ve hijyen ürünleri, havuz kimyasalları, bina bakım ve hijyen ürünleri, endüstriyel bakım ve hijyen ürünleri ile hayatın bir çok alanında temiz ve hijyenik bir ortam sunarak, yaşanılan ortamdan zevk alınmasını sağlamak için sürekli aktif bir çalışma sergilemektedir.

Geniş ürün yelpazesiyle en küçük işletmeden en büyük işletmeye kadar bütün kurumların temizlik ürünü giderini karşılayan firmamız, ayrıca her kurumun ihtiyacının farklı olduğunun bilincinde olup bu konuda proje bazında hizmet vermektedir.

Firmamız, %100 yerli sermayeye ve bütün yatırımlarını öz kaynakları ile başarabilecek altyapıya sahip örnek bir firmadır. Kuruluşundaki amacı kendi coğrafyasında başarılı olup bölge ekonomisine katkı sağlamak olan firmamızın, şimdiki hedefleri ulusal bir marka olabilmek ve Avrupa ülkeleri de dâhil olmak üzere yurt dışına ürün ihraç etmektir.

Tarihimiz

SEÇKİN Temizlik Malzemeleri San. ve Tic. Ltd. Şti 1995’ten beri endüstriyel ve evsel kullanıma yönelik temizlik ürünleri üretimi alanında faaliyet göstermekte olan bir firmadır.

Misyonumuz

Akdeniz bölgesinde sektörün lokomotifi olarak diğer tüm bölgelerde de SEÇKİN Temizlik Ürünlerinin tüm satış kanallarında bulunurluluğunu sağlamak ve lider temizlik firması olmak.

Vizyonumuz

Tüketicilerin ihtiyaçlarına, en iyi kalite ve en uygun fiyatla çözüm getirmek, sektörel yenilikleri takip ederek çağımıza uyum sağlamak, hijyenin önemini vurgulamak ve bu konuda tüketicileri çeşitli yollarla aydınlatmaya çalışmaktır.

Değerlerimiz

  • Müşteri Odaklılık
  • Yenilikçilik
  • Güvenilirlik
  • Liderlik
  • Takım Ruhu

Fiyat ListemizEkibimizReferanslarımızİletişim